Klubbens hold 2017-2018

Seniorholdene

  • Kredsserien

    Se alle kommende kampe og resultater for førsteholdet her

  • Hjemmekampe
    • Lørdag den 23-09 kl. 15.00 mod Skalborg | Resultat: 5-8
    • Lørdag den 07-10 kl. 15.00 mod Triton | Resultat: 4-9
    • Tirsdag den 14-11 kl. 19.00 mod ABC Aalborg |
    • Lørdag den 13-01 kl. 15.00 mod Gug |

    Serie 2

    Se alle kommende kampe og resultater for serie 2 holdet her

  • Hjemmekampe
    • Tirsdag den 26-09 kl. 19.30 mod Team Vesthimmerland | Resultat: 8-0
    • Søndag den 05-11 kl. 13.00 mod Sejlflod | Resultat: 5-3
    • Lørdag den 09-12 kl. 12.00 mod Dall-Ferslev |

    Serie 3

    Se alle kommende kampe og resultater for serie 3 holdet her

  • Hjemmekampe
    • Lørdag den 07-10 kl. 13.00 mod Rosendal | Resultat: 6-2
    • Lørdag den 28-10 kl. 12.00 mod Sejlflod | Resultat: 8-0
    • Lørdag den 09-12 kl. 12.00 mod Simested KVIK |
    • Lørdag den 13-01 kl. 13.00 mod Hadsund |
    • Lørdag den 10-03 kl. 13.00 mod Aalborg Studenterne |

Ungdomsholdene

  • U9D

    Se alle kommende kampe og resultater for U9D holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 10-12 kl. 10.00 mod Bjergby-Mygdal |
    • Søndag den 10-12 kl. 11.30 mod ABC Aalborg |

  • U11D1

    Se alle kommende kampe og resultater for U11D1 holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 11-03 kl. 10.00 mod Støvring |
    • Søndag den 11-03 kl. 11.15 mod Mou |

  • U11D2

    Se alle kommende kampe og resultater for U11D2 holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 28-01 kl. 10.00 mod Klarup RKG |
    • Søndag den 28-01 kl. 11.15 mod Sejlflod |

  • U13B

    Se alle kommende kampe og resultater for U13B holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 25-02 kl. 10.00 mod Strandby/Elling |
    • Søndag den 25-02 kl. 11.15 mod Hadsund |

  • U13C1

    Se alle kommende kampe og resultater for U13C1 holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 14-01 kl. 10.00 mod Gug |
    • Søndag den 14-01 kl. 11.15 mod Triton |

  • U13C2

    Se alle kommende kampe og resultater for U13C2 holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 29-10 kl. 09.30 mod Støvring | Resultat: 6-0
    • Søndag den 29-10 kl. 11.00 mod Rosendal | Resultat: 6-0

  • U13D

    Se alle kommende kampe og resultater for U13D holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 29-10 kl. 13.00 mod Støvring | Resultat: 4-3
    • Søndag den 29-10 kl. 11.00 mod Bælum-Solbjerg | Resultat: 0-6

  • U15B

    Se alle kommende kampe og resultater for U15B holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 14-01 kl. 13.00 mod Sejlflod |
    • Søndag den 14-01 kl. 15.00 mod Aars |

  • U15C

    Se alle kommende kampe og resultater for U15C holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 11-03 kl. 13.00 mod Bislev-Nibe |
    • Søndag den 11-03 kl. 14.15 mod Hadsund |

  • U15D

    Se alle kommende kampe og resultater for U15D holdet her

  • Hjemmekampe
    • Søndag den 28-01 kl. 12.45 mod St. Restrup |
    • Søndag den 28-01 kl. 14.45 mod Dall-Ferslev |

    Tegn forklaring

    = Vundet   = Tabt   = Uafgjort   = Holdkamp ikke afviklet endnu