+45 26 64 49 95
support@svenstrupbadmintonklub.dk

Julefrokost for medlemmer

Kære medlemmer af Svenstrup Badmintonklub

I inviteres hermed til julefrokost lørdag den 2. december.
Prisen bliver 100,- kr. pr. person.
Tilmedling foregår over klubbens hjemmeside, hvor de 100,- kroner ligeledes indbetales. De 100,- kroner giver adgang til en lækker julebuffet med alt fra sild til ris ala mande leveret af vores sponsor Sejlflodhotel.
Drikkevarer skal købes af klubbens egen kantine (Til overkommelige priser).

Til de ungsenior spillere under 18, som ønsker at deltage, skal Jens Fischer eller Jonas Sørig modtage en tilladelse fra forældre.

Det eneste I skal medbringe er en pakke til pakkespil og enormt godt humør!

I løbet af aftenen er det alles pligt at rydde op og tørre op efter sig selv, og når festen er ved at gå på hæld, så satser vi på, at alle stadigvæk levende festdeltager lige giver en hånd med til at få klubben til at se repræsentabel ud igen.

Vi glæder os til at se jer!
De mest festlige og juleagtigt hilsner fra Julefrokost udvalget;
Daniel – Nicolai – Lasse – Lærke – Jens

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk